Zamów sobie gazetę fotograficzną

Zamów sobie gazetę

Zdajemy sobie sprawę z tego, że gazeta-fotograficzna.org nie będzie dostępna wszędzie tam, gdzie byście się jej spodziewali. Dlatego też poniżej umieszczony został formularz, dzięki któremu istnieje możliwość zamówienia jej pod konkretny adres pocztowy.

Aktualny numer

Do chwili obecnej wydalismy 8 numerów naszej gazety. Wysyłając swoje zamówienie za pomocą poniższego formularza, zamawiasz numer aktualny, w tym wypadku ósmy. Mamy jeszcze w magazynie ostatnie egzemplarze numeru siódmego, więc jeśli życzysz sobie również taki otrzymać, to daj nam o tym znać umieszczając odpowiednią informację w polu uwag.

Jakie teksty i zdjęcia znajdziesz w numerze ósmym? Otóż takie (plus garść fotografii;):

  • s. 2—3: Wstęp. Dialog/Bauhaus, gdzie, jak łatwo się domyślić, redaktorzy przedstawiają numer bieżący i komentują świat,
  • s. 4-5: Artur Rychlicki — Funkcjonalizm, czyli krótki komentarz do idei Bauhaus,
  • s. 6-9: Między byciem obserwatorem a kreowaniem sytuacji, czyli Agnieszka Karpiel rozmawia z Lorenzo Castore,
  • s. 10: Obecność, twarz, zaufanie, czyli Agnieszka Karpiel rozmawia z Wojciechem Nowickim,
  • s. 11-15: W fotografii najważniejsza jest fotografia , czyli Bartłomiej Majzel rozmawia z Mariuszem Foreckim i Adrianem Wykrotą, założycielami Pix.house,
  • s. 16-17: Jakub Dziewit — Sztuka użytkowa, czyli krótki komentarz do idei Bauhaus,
  • s. 18-20: Jessica Kufa — Metoda poznawania dzieł sztuki przez siadanie na nich. Bauhaus i marketing, czyli opowieść o pewnym fotelu w Dessau,
  • s. 20-21: Michał Paweł Urbaniak — Po obu stronach bramy cmentarnej,
  • s. 22: Jerzy Orawski — Realizm vs kreacja,
  • s. 23: nasze patronaty.

Zapraszamy również do rzucenia okiem na wersje elektroniczne numerów, których nakład już nam się wyczerpał. Znajdziesz je na podstronie Czytaj online.

Koszt przesyłki

Koszt przesyłki gazety wynosi 6,00 zł (list nierejestrowany). Uprzejmie prosimy o przelew takiej kwoty na rachunek o numerze: ING 83 1050 1621 1000 0091 0274 9133 wraz z dopiskiem „gazeta fotograficzna” w tytule przelewu. Dane te otrzymasz od nas również po wysłaniu umieszczonego poniżej formularza.

Sposób przesyłki

Zamówione egzemplarze gazety wysyłamy raz w tygodniu, dlatego też prosimy o chwilę cierpliwości. Wysyłamy je listami zwykłymi za pośrednictwem Poczty Polskiej. Z nie do końca dla nas zrozumiałych powodów zdarza się, że wysłane przez nas gazety nie docierają do odbiorców. Jeśli więc zamówiona i opłacona przez Ciebie gazeta przez dłuższy czas nie dociera (przyjmijmy dwa tygodnie), to daj nam, proszę, o tym znać.

Zamawiam gazetę:

Proszę o dopisanie mnie do newslettera gazety i warsztatów

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące kolejnych numerów gazety-fotograficznej.org oraz wiadomości dotyczące działań podejmowanych przez warsztaty-fotograficzne.org, to zaznacz znajdujący się u dołu formularza checkbox.

Zgoda na realizację zamówienia

Przekazując nam swoje dane podczas zamawiania egzemplarza gazety, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z realizacją zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do sfinalizowania Twojego zamówienia. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, a także żądanie zaprzestania ich przetwarzania.