gazeta-fotograficzna.org w Azerbejdżanie

Wersja online,

czyli wydania cyfrowe gazety-fotograficznej.org są zawsze traktowane przez redakcję jako tzw. mniejsze zło. Zależy nam na tym, abyście mogli wziąć numer gazety do ręki i zobaczyć tekst oraz ilustracje tak, jak chcemy je Wam pokazać. Co do zasady wydania te pojawiają się w internecie dopiero po wyczerpaniu nakładu klasycznego — papierowego. Uznajmy, że w praktyce w wersji cyfrowej dostępne są jedynie numery archiwalne.

Jeśli masz ochotę na lekturę aktualnego numeru gazety, to zajrzyj na podstronę Gdzie znajdziesz gazetę. Docelowo znajdziesz tam listę miejsc, do których możesz się udać i zabrać sobie egzemplarz całkowice za darmo.
Jeśli w Twojej okolicy gazeta jest niedostępna, a mimo to chcesz ją przeczytać, to możesz skorzystać z formularza zamówienia gazety, dzięki czemu będziemy mogli przesłać ją na podany przez Ciebie adres pocztowy.

Jeśli tylko wystarczy nam czasu, to z pewnością przygotujemy wersje na czytniki elektroniczne (ebookowe). Te wersje gazety-fotograficznej.org będą oczywiście również bezpłatne.

Elektroniczne wersje archiwalne

Do chwili obecnej wydalismy siedem numerów gazety fotograficznej. Przychylając się do Waszych próśb poniżej opublikowaliśmy zestaw pdf'ów zawierający wszystkie wydrukowane dotąd numery/teksty. Pliki są dość „ciężkie”, dlatego też szczerze zniechęcamy do ściągania i czytania na smartfonach ;)