gazeta-fotograficzna.org w druku

Gdzie szukać gazety

gazeta-fotograficzna.org dostępna jest na dwa sensowne sposoby. Pierwszy z nich wymaga odrobiny szczęścia i wysiłku fizycznego. Należy bowiem udać się do któregoś miejsca wymienionego na naszej liście dystrybucyjnej i po prostu — jeżeli nakład się nie wyczerpał — ją sobie wziąć. Wysyłkę najbliższego numeru planujemy realizowac od 3 czerwca (a że jest to dużo paczek, to zajmie nam to kilka dni). Listę tę aktualizujemy na bieżąco w ramach zmian w zainteresowaniu instytucji sie na niej znajdujących. Znajdziecie ją o tutaj.

Jeśli zaś reprezentujesz instytucję, która chciałaby dystrybuować gazetę u siebie - skontaktuj się z nami przez naszego e-maila.

Druga metoda – bardziej leniwa i dzisiejsza - wymaga wypełnienia formularza, który znajduje się na podstronie Zamów gazetę, oraz wpłaty w wysokości 10,00 zł na rachunek o numerze: Fundacja unContemporary, 09 2530 0008 2100 1069 9827 0001 z dopiskiem „działalność statutowa – gazeta”. To konto naszej Fundacji unContemporary, która wydaje gazetę w ramach swojej działalności statutowej. Dziesięć pozyskanych w ten sposób złotych przeznaczymy na wydawanie i dystrybucję gazety, czyli w tym przypadku wysłanie jej do Ciebie ;)

Najnowszy numer gazeta-fotograficzna.org dotrze do zainteresowanego niezwłocznie (noo, wysyłamy to raz w tygodniu), pocztą (co też odejmuje trochę niezwłoczności), do skrzynki własnej pewnie razem z rachunkami za prąd, gaz oraz wezwaniem do zapłaty za wszelkie możliwe mandaty.

Można oczywiście swoją nieprzepartą chęć posiadania gazety wyrazić przez wszelakie media społecznościowe, ale wtedy istnieje możliwość, że do redakcji ta informacja nie dotrze albo zostanie zarzucona całą masą innych wiadomości.