gazeta-fotograficzna.org w druku

Gdzie szukać gazety

gazeta-fotograficzna.org dostępna jest na dwa sensowne sposoby. Pierwszy z nich wymaga odrobiny szczęścia i wysiłku fizycznego. Należy bowiem udać się do któregoś miejsca wymienionego na poniższej liście i po prostu — jeżeli nakład się nie wyczerpał — ją sobie wziąć.
Listę przygotowujemy do opublikowania w estetycznej formie tutaj, a tymczasem zapraszamy Cię do rzucenia okiem na listę znajdującą się na gazetowym fanpage'u — o tutaj.

Druga metoda – bardziej leniwa i dzisiejsza - wymaga wypełnienia formularza, który znajduje się na podstronie Zamów gazetę, oraz uiszczenia opłaty pocztowej oraz kolejkowej w wysokości 5,00 zł na rachunek o numerze: ING 83 1050 1621 1000 0091 0274 9133 z dopiskiem „gazeta”.

Wtedy gazeta-fotograficzna.org dotrze do zainteresowanego niezwłocznie, pocztą, do skrzynki własnej pewnie razem z rachunkami za prąd, gaz, oraz wezwaniem do zapłaty za wszelkie możliwe mandaty.

Można oczywiście swoją nieprzepartą chęć posiadania gazety wyrazić przez wszelakie media społecznościowe, ale wtedy jest pewna możliwość, że do redakcji ta informacja nie dotrze albo zostanie zarzucona całą masą innych wiadomości.