Wersja online,

czyli wydania cyfrowe gazety-fotograficznej.org są zawsze traktowane przez redakcję jako tzw. mniejsze zło. Wydania te pojawiają się w internecie dopiero po wyczerpaniu nakładu klasycznego — papierowego. W praktyce w wersji cyfrowej dostępne są jedynie numery archiwalne.

Jeśli masz ochotę na lekturę aktualnego numeru gazety, to zajrzyj na podstronę Gdzie znajdziesz gazetę. Docelowo znajdziesz tam listę miejsc, do których możesz się udać i zabrać sobie egzemplarz całkowice za darmo.
Jeśli w Twojej okolicy gazeta jest niedostępna, a mimo to chcesz ją przeczytać, to możesz skorzystać z formularza zamówienia gazety, dzięki czemu będziemy mogli przesłać ją na podany przez Ciebie adres pocztowy.

Jeśli tylko wystarczy nam czasu, to z pewnością przygotujemy wersje ebookowe. Te wersje gazety-fotograficznej.org będą oczywiście również bezpłatne.

Elektroniczne wersje archiwalne

Do chwili obecnej opublikowaliśmy w wersji elektronicznej trzy pierwsze numery gazety. Poniżej znajdziesz linki do poszczególnych wydań, które wczytają się w ramce na górze niniejszej strony. Znajdziesz je również na platformie Issuu.